Sponsor serwisu:

prasa hydrauliczna

Prestiżowe uczelnie

2018-03-02
Prestiżowe uczelnie

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki a także Inżynierii Biomedycznej jest jednym z najbardziej wpływowych wydziałów pośród krajowych uczelni. Zajmuje ogromnie wysoką pozycję w gronie podobnych placówek w Polsce a także na świecie. Potencjał naukowy potwierdzają uprawnienia do obdarzania szczebli naukowych doktora a także doktora habilitowanego w trzech dziedzinach. Sposób rozwoju obejmuje rozbudowa najpopularniejszych kierunków w obrębach najnowocześniejszych technik a także technologii informacyjnych, bioinżynierii, robotyki, ekologicznego produkowania, transportowania, przetwarzania a także użytkowania energii elektrycznej, pionierskiego sprzętu elektrycznego jak również metrologii.

Dyplom uzyskany na naszym oddziale odblokuje naszym wychowankom drzwi najważniejszych firm oraz przedsiębiorstw w Polsce a także za granicą. Wychowankowie uczelni bardzo przyzwoicie radzą sobie na trudnym rynku pracy, wielu z nich podejmuje funkcję jeszcze w trakcie studiów. Wykształcenie, które wolno zdobyć jest od lat niezmiernie szanowane przez pracodawców, podobnie jak w regionie, w Polsce, jak również za granicą. Wychowankowie uczelni robią błyskotliwe kariery zawodowe, sprawują kierownicze stanowiska w wielu ekskluzywnych przedsiębiorstwach. Jest to faktyczny dowód najlepszej formy kształcenia.

Nasz wydział naucza jak również podejmuje zobowiązania naukowo-badawcze w dyscyplinie nauk technicznych, fizycznych, chemicznych, ekonomicznych a także biologicznych. Poprzez kooperację z przemysłem ulepsza plany kształcenia przygotowujące wychowanków do dynamicznego uczestniczenia w życiu społecznym a także gospodarczym, podobnie jak w wymiarze terenowym, jak również narodowym. Tok nauki zmierza dodatkowo do wychowania żaków w duchu czułości na losy społeczeństwa, poszanowania dla państwa, wyrozumiałości a także dobrego piastowania swoich obowiązków.

Zapraszamy ciepło do studiowania na naszym oddziale. Niesłychanie ożywiona aktywność naukowo-badawcza a także dydaktyczna na nim jest organizowana poprzez w dużej mierze wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną zrzeszoną w sześciu katerach. Realizujemy niezmiernie wiele badań, które w znacznej mierze kończą się zastosowaniami. Podtrzymujemy kontakty z czołowymi jednostkami w wielu branżach. Urzeczywistniamy dydaktykę w obszarze automatyki a także robotyki jak również elektrotechniki. Wychodzimy dodatkowo naprzeciwko studentom anglojęzycznym, proponując ofertę kształcenia w języku angielskim.

Oferujemy naszym studentom wysokie kanony uczenia, dopasowanie do potrzeb nowoczesnego przemysłu co powoduje, iż nasi abiturienci są bardzo poszukiwani na rynku pracy. Na ogół podejmują oni posadę jeszcze w toku studiów. Jedynie u nas zdołasz wyszkolić się idei, jaka ma przez cały czas potwierdzenie w praktyce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www, na jakiej znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat studiów pierwszego a także drugiego stopnia. Tylko nauka z nami przywiedzie Cię do celu którym jest udane życie zawodowe.